specjaliści
od
folii okiennych
i
samochodowych

Oklejanie folią

Co to jest folia? To najczęściej zwykły kawałek tworzywa sztucznego. W tym miejscu można byłoby zakończyć wywód, jednakże folie mają wiele praktycznych zastosowań. Jednym z nich jest zabezpieczanie różnego rodzaju przedmiotów i powierzchni. Może być nim również ochrona karoserii samochodowej przed zarysowaniem albo po prostu przyciemnienie szyb. Nasza firma od kilkunastu lat wykonuje oklejanie folią w Poznaniu. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam dojść do perfekcji w tym fachu, a tysiące zadowolonych Klientów są gwarancją wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Jeżeli zatem jesteś mieszkańcem Poznania lub jego okolic i chciałbyś zabezpieczyć np. swój samochód – zgłoś się do nas. Oklejanie folią to nasza pasja. Pozwala nie tylko ochronić oklejane powierzchnie, ale nierzadko kompletnie zmienić ich wygląd. Oferowane przez nas tworzywa pozwalają również na ochronę przeciwko szkodliwemu promieniowaniu UV wewnątrz budynków. Pamiętaj, że tradycyjne szyby nie zawsze chronią przed ultrafioletem.

Oklejanie folią samochodu

Nasze usługi oklejania folią w Poznaniu i okolicach to szeroka oferta ciekawych propozycji dla użytkowników czterech kółek. Zajmujemy się m.in.:

  • montażem wysokiej jakości folii przyciemniających Euro Film, wśród których znajdziesz najciemniejszą na rynku folię o współczynniku przepuszczalności światła na poziomie 2%;
  • kompleksowym oklejaniem folią całych pojazdów, jak i pojedynczych elementów, takich jak dach, maska czy lusterka;
  • usługami reklamowymi, a konkretniej oklejaniem folią ze specjalnie przygotowanymi grafikami promującymi Twoją firmę.

Na samochodzie folia wpływa nie tylko na aspekty czysto wizualne. W naszym asortymencie są również dostępne specjalne artykuły bezbarwne, służące jedynie do zabezpieczenia pięknego lakieru Twojego auta przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Przed zabiegiem nałożenia folii bezbarwnej warto również pomyśleć o przeprowadzeniu procesu korekty i zabezpieczenia lakieru odpowiednią powłoką. Pozwoli to na uzyskanie efektu „nowego auta”, a dzięki dodatkowemu zabezpieczeniu – zagwarantuje świetny wygląd pojazdu przez wiele lat.

Folie budynkowe

Mało znanym na polskim rynku zagadnieniem jest wykorzystanie folii w branży budowlanej. Mamy tu do czynienia z kilkoma różnymi produktami, tj.: foliami przeciwsłonecznymi, termoizolacyjnymi, lustrzanymi i anty UV. Nasze artykuły pozwalają na ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym. Ekspozycja na promienie UV niesie za sobą wiele niepożądanych skutków – przyspiesza procesy starzenia, może też przyczyniać się do powstawania zaćmy. W trosce o siebie i swoich pracowników warto pomyśleć o zabezpieczeniu okien odpowiednią folią. Pozwoli to też na poprawę właściwości termoizolacyjnych budynku, które mają bezpośredni wpływ na koszta jego utrzymaniu. Lepsza efektywność klimatyzacji latem i ogrzewania zimą z pewnością przyniesie wymierne korzyści dla firmowego budżetu. Nie musisz się zastanawiać nad tym, jaka folia będzie dla Ciebie najlepsza. Nasi doświadczeni specjaliści pomogą dobrać Ci produkt odpowiedni do Twoich potrzeb. Zapraszamy zatem do skorzystania z naszych usług oklejania folią w Poznaniu i okolicach.

Kontakt

Euro Film Folie Okienne
ul. Pilicka 3, 60-401 Poznań
REGON 634407535
NIP 972-026-27-67
Raiffeisen Bank Polska S.A.
90 1750 1019 0000 0000 0287 9514